Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - ZÁHRADNÁ CHATKA Vinica - Lučenec ID 2101

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Lučenec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.03.2021
Aktualizované
12.04.2021
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj drevenú chatku za kúpaliskom na Vinici v 7.OZ Lučenec. Novopostavená chatka s terasou má vonkajší rozmer 4,3m x 3,2 m. Celková výmera pozemku je 400 m2. Pozemok je vysporiadaný. Terén zrovnaný s miernym sklonom. Na pozemku sa nachádza úžitková voda. Pitná voda je v dosahu cca 200m. Elektrina nie je na pozemok zavedená. Elektrický stĺp je pri pozemku cena prípojky je približne 500 euro + možná dohoda s majiteľom. V záhrade rastú ovocné stromy (jablone, hruška, čerešňa, marhuľa) a ovocné kríky – ríbezle, černice. Z pozemku je výhľad na okolitú krajinu. Autom je možnosť zájsť priamo na pozemok. Na pozemku je tiež suché WC. Ročný poplatok OZ je 25 euro. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.