Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - ZÁHRADA, CHATKA Lučenec - Vinica ID 2139

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Lučenec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
11 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
15.11.2021
Aktualizované
02.05.2022
Cena 19 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradu s murovanou chatkou v 10.OZ na Vinici v meste Lučenec. Pozemok aj chata je v osobnom vlastníctve. Celková výmera pozemku je 379 m2. Na pozemku stojí murovaná, podpivničená chata s plechovou strechou. Chata je v pôvodnom, zachovalom stave. Tvorí ju jedna miestnosť s plochou 11m2. Na strope je tatranský profil. Chata má aj komín, ktorý je v miestnosti obložený obkladom. Do chaty je zavedená pitná voda a elektrina. Podlaha je betónový poter. Okná a dvere sú pôvodné drevené. V suteréne sa nachádza elektrický bojler na ohrev vody. Pozemok je rovinatý. Na pozemku sa nachádza aj úžitková voda, suché WC. Prístup je dobrý, aj autom je možnosť zájsť priamo na pozemok. V osade je dovolené aj oplotenie pozemku, ponúkaná záhrada má z dvoch strán oplotenie susedmi, čo zároveň vytvára väčšie súkromie. Ročný poplatok OZ je 50 euro.  Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.