Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Murovaná chata Lučenec ID 2207

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Opatová
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
18.09.2023
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v záhradkárskej osade v Lučenci, časť Opatová. Chatka so súpisným číslom je v osobnom vlastníctve. Stojí na pozemku s celkovou výmerou 461 m2. Pozemok je vo vlastníctve Slovenského zväzu záhradkárov. Chatka je poschodová, v hornej časti je predsieň a jedna miestnosť, s výstupom na balkón. S predsiene sa vystupuje točitým schodiskom do podkrovia. V dolnej časti – v suteréne  sú tri miestnosti. Celková podlahová plocha je 33 m2. V chatke sa nachádza murovaný krb, cez balkón sa prechádza do WC. Do chatky je zavedená elektrina.

Na pozemku sa nachádza úžitková voda. Pitná voda je v blízkom dosahu. (v zimných mesiacoch je voda odstavená). Z chatky je krásny výhľad. Chata je z vonku omietnutú len z prednej časti. Ostatné steny sú len murivo. Pozemok je svahovitý. Ročný členský poplatok je 45 €. Kúpou nový majiteľ nadobúda chatu do osobného vlastníctva a členský podiel na záhradu. Chata nie je určená pre trvalé bývanie nakoľko sa nachádza v záhradkárskej osade.  Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.