Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - STAVEBNÝ POZEMOK LUČENEC - OPATOVÁ ID 1953

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
neuvedená
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
10034 m2
Pridané
02.06.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 266 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v meste Lučenec - časť Opatová. Výmera pozemku je 10 034 m2. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste č. 1 smer Bratislava-Košice v extraviláne územného plánu mesta Lučenec. Pozemok je vhodný na podnikateľské účely napr. koliba, reštaurácia, penzión, benzínové čerpadlo, autosalón,.. Výstavba je povolená na všetky činnosti, okrem ekologicky závadnej výroby. Pozemok je rovinatý, vedie k nemu asfaltová príjazdová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická energia. 80 m od pozemku je voda, plyn a kanalizácia. Z pozemku je pekný výhľad na mesto. Stanovisko k súhlasu s Územným plánom mesta Lučenec Vám pošleme na vyžiadanie emailom. Viac informácií Vám poskytne na tel. čísle 0907 488 234 realitný maklér PaedDr. Ivo Tomašovič MBA.