Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY Budova - zariadená ambulancia, centrum Lučenec ID 2122

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
M. Jókaiho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.06.2021
Aktualizované
14.07.2022
Cena 0,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadenú ambulanciu priamo v centre mesta Lučenec na Jókaiho ulici. Priestory ambulancie s rozlohou 100 m2 sa nachádzajú v prízemnom dvojdome. Ambulancia má samostatný vstup do budovy s prechodom cez susedný dvor.
Budova bola v roku 2000 kompletne zrekonštruovaná a využívaná ako ambulancia. Priestory sa priebežne renovovali.
Priestor tvorí : vstupná chodba, čakáreň pre pacientov, WC pacienti, izba sestrička, ambulancia lekár, pracovňa lekár, kuchynka, WC + sprcha lekár, kumbál upratovačka.
Budova je napojená na všetky inžinierske siete. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol. Možnosť zobytniť aj podkrovie s plochou 106 m². K Budove patrí dvor s dvoma murovanými garážami s plochou 44 m². Za dvorom sa nachádza záhrada o výmere 306 m², ktorú je možnosť dokúpiť. Budova je na katastri vedená ako budova zdravotníckeho a sociálneho zariadenia s popisom stavby ako ambulancia. Ambulancia sa predáva aj zo zariadením. Majiteľ preferuje kupujúcich, ktorí by pokračovali vo využití budovy naďalej ako ambulancia.

Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. Čísle 0948 773 380.