Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - RODINNÝ DOM LUČENEC CENTRUM ID 1732

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
167 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.05.2020
Aktualizované
11.01.2022
Cena 80 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v centre mesta Lučenec. Dom bol využívaný na obchodné účely. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 167 m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 1935. Dom je postavený z tehly, múry sú hrubé 60 cm. Dom má sedlovú strechu pokrytú škridlou. Stropy sú postavené z drevených hranolov, dosiek, trstiny a sú ovakované. Dom pozostáva z chodby, jednej miestnosti, v zadnej časti domu sa nachádza bar, kaderníctvo a sociálne zariadenie. Na podlahách v celom dome je betón a keramická dlažba, okná sú drevené s dvojsklom. V dome je zavedená voda z mestského vodovodu, kanalizácia, plyn a elektrická energia 220/380 V. Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa. Dom je vykurovaný ústredne, plynom. Dom je postavený na rovinatom pozemku, nie je podpivničený a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Parkovanie je možné na ulici pred domom. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA na tel. čísle: 0907 488 234.