Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - 2 izb. byt Lučenec, Loggia, Čiastočná rekonštrukcia ID 2105

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Rúbanisko III
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
31.03.2021
Aktualizované
31.03.2021
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Lučenec. Byt sa nachádza na Rúbanisku III. Umiestnenie bytu je na 5 poschodí s výťahom v zateplenom panelovom dome.                                                                                           

Byt je stredový, s rozlohou 47 m2. Cez vstupnú chodbu sa vchádza do kuchyne, WC, kúpeľne a do obývačky. Z obývačky je vstup do druhej izby s loggiou. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Interiérové dvere sú vymenené, v miestnostiach sú nové aj obložkové zárubne. Bytové jadro je pôvodné z umakartu. Kúpeľňa je renovovaná (sadrokartón + obklad). Podlahu tvoria drevené parkety a laminátová podlaha. Plastové okná sú v celom byte. Izby sú orientované na JZ stranu, kuchyňa na SV stranu.

Bytový dom bol nedávno obnovený, vrátane nových výťahov. Výhodou je poloha bytového domu. V tesnej blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Správca bytového domu je Stavebné bytové družstvo Lučenec. Mesačné náklady pre 2 člennú rodinu  sa pohybujú približne 150 € nájomné + 20 € elektrina + 10 € plyn. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.