Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVINKA!!! KOMERČNÝ POZEMOK 5621 m2, Ľubotice, výhodná cena....

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mesto
Ľubotice
Ulica
Bardejovská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5621 m2
Pridané
30.10.2020
Aktualizované
04.05.2022
Cena 45,00 €/m2
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj pozemok v katastri obce Ľubotice, klasifikovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa v zastavanom území priemyselnej štvrte. Plocha pozemku 5621m2, šírka cca 30 m, rovinatý, siete v dosahu. Konkrétne na pozemku nie sú natiahnuté siete, toto je potrebné vyriešiť podľa potreby, s čím Vám budeme nápomocní. Cena pozemku je nastavená aj vzhľadom na túto skutočnosť. Asfaltová prístupová cesta patrí obce Ľubotice. Priamy vstup na pozemok je možný z viacerých miest, treba vidieť. Výhody: slnečný, zastávka autobusu. Cena 45 €/m2. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.