Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Harandza
harandza@dealreal.sk
0908696252

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na Liptove, Ľubeľa

Typ
Predaj
Mesto
Ľubeľa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.09.2016
Aktualizované
13.08.2017
Jozef Harandza Deal real estate, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Liptove v obci Ľubeľa. Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku - výmera 445 m2, s veľkou záhradou o výmere 1457 m2, ktorá by bola vhodná aj ako stavebný pozemok, príp. na pestovanie ovocných stromov a pod. Dom pozostáva z podlažia a nadzemného podlažia. Na podlaží domu sa nachádzajú 2 izby + kuchyňa, WC a kúpeľňa, špajza, kotolňa a hala. Na nadzemnom podlaží domu sa nachádzajú zvyšné 2 izby a pôjd. Dom prešiel za posledné roky čiastočnou rekonštrukciou. Súčasťou sú tiež hospodárske budovy. Za domom sa nachádza priestor pre rodinnú grilovačku či malú záhradku. Dom sa nachádza v strede - centre obce. Dom je kúpou ihneď obyvateľný. V blízkosti je futbalové ihrisko, potraviny, zastávka autobusu, základná škola s materskou škôlkou, pošta, kultúrny dom s obecným úradom, lekáreň, lekári pre deti aj dospelých, zubárka a rímskokatolícky kostol - kaplnka a iné rodinné domy. Len niekoľko kilometrov od domu sa nachádza vodná nádrž Liptovská Mara,  aquaparky Tatralandia a Thermal park Bešeňová,  lyžiarske stredisko Jasná, Demänovská Dolina. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.