Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj pozemok 5730 m2 Lovčica-Trubín časť Lovčica okres Žiar nad Hronom 70091

Typ
Predaj
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5730 m2
Pridané
12.07.2020
Aktualizované
23.06.2022
Cena 24,00 €/m2
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci Lovčica-Trubín v časti Lovčica okres Žiar nad Hronom.Pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu, chaty, umiestnenie mobilného domu alebo na väčšiu záhradu, sad alebo na chov zvierat, a ranč. Nachádza sa v tichom prostredí, neďaleko lesa.Elektrina je dovedená pri pozemku, z ktorej je napojený aj vedľajší rodinný dom.Na pozemku je urobená vlastná studňa.Je rovinatý a dostupný z miestnej komunikácie a nachádzajú sa tu aj ovocné stromy.Majiteľ plánoval si tu postaviť rodinný dom, len sa mu plány zmenili.Donedávna tu mal majiteľ postavený mobilný dom a pozemok využíval na chov koní nakoľko neďaleko sú aj pekné pasienky.Predávajú sa 2 pozemky naraz a výmera pozemkov spolu je 5730 m2.Výhoda je blízkosť okresného mesta Žiar nad Hronom, kde je kompletná občianska vybavenosť.V prípade záujmu je možnosť rozdeliť pozemok na viac časti na výstavbu viacerých rodinných domov, ale len po dohode viacerých záujemcov naraz.Dobrá investičná príležitosť aj pre developera, ktorý by chcel postaviť v tejto lokalite rodinné domy.Špecifikácia pozemkov: jeden pozemok je záhrada a druhý pozemok je ostatná plocha.Odporúčanie makléra: pozemok poskytuje romantiku, blízkosť prírody, tiché prostredie, kto vyhľadáva samotu vrelo odporúčam.Cena je 24 €/m2 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky 70091