Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 309 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s pozemkom, 959 m2, Lošonec

  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Lošonec | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Lošonec | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Lošonec | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Lošonec | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Lošonec | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Lošonec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
959 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
18.10.2019
Aktualizované
01.04.2020
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj starší, čiastočne podpivničený rodinný dom nachádzajúci sa v obci Lošonec. Dom je vhodný na asanáciu. Napojený ja na elektrinu, má vlastnú studňu, plyn a vodovod sa nachádzajú pred domom. Kanalizácia sa v obci buduje etapovito. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 190m2, celková plocha pozemku i s domom je 959 m2. Orientácia JZ, šírka pozemku 14m. Obec Lošonec sa nachádza v tesnej blízkosti pohoria Malé Karpaty, do 5 min. je vzdialená stredisková obec Smolenice, mesto Trnava je vzdialené cca 20 min. V blízkosti je Orešianská priehrada, zámok Smolenice, jaskyňa Driny. Možnosť relaxačného vyžitia - rybárčenie, turistika, cykloturistika,.. Nehnuteľnosť je bez tiarch, kúpou voľná.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878