Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu na vidieku v malebnej obci Litmanová

  • Domy a vily, Predaj, Stará Ľubovňa, Litmanová | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Litmanová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.02.2022
Aktualizované
16.05.2022
Cena 105 000,00 €
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom na vidieku v malebnej obci Litmanová. Pri dome sa na pozemku nachádzajú hospodárske budovy. Rozloha pozemku pri rodinnom dome je 400m2.

V cene 105.000,- eur je predaj domu, les a lúka  v rozlohe 8240 m2 v inej časti obce bez prístupovej cesty. V blízkosti sa nachádzajú  lyžiarske vleky a  pútnické miesto OÁZA ZDRAVIA. Je tu aj možnosť výmeny nehnuteľnosti za rekreačný dom, byt v okolí  Starej Ľubovne, Popradu, Tatier a okolia. Cena rodinného domu je 88.000,- eur. Nehnuteľnosť je voľná ihneď. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.