Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 323 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Olia Arakelian
olia@maxiss.sk
0944610783

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rekreačného domu v Liptovskom Trnovci vrátane nábytku

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
152 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
20.04.2021
Mgr. Olia Arakelian MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj komfortný dom v Liptovskom Trnovci postavený v peknom prostredí Liptova, ktorý v súčasnosti jeho majitelia využívajú na prenajímanie a rekreáciu.

Virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti môžete vidieť tu:
https://my.matterport.com/show/?m=dWyGJRnQH2q

Dom bol postavený v roku 2009 a je v dobrom technickom stave s vykonávanou priebežnou údržbou. Rodinný dom má podlahovú plochu 152 m2 a je postavený na pozemku o výmere 390 m2. Prístup k nehnuteľnosti je po asfaltovej ceste prostredníctvom verejnej komunikácie.

Rodinný dom má dve nadzemné podlažia pričom na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa zo sprchou a samostatné WC.
Na poschodí sa nachádzajú dve izby, z ktorých jedna má balkón. Kúpeľňa je so sprchovým kútom a WC. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, elektrický sporák, umývačka riadu, chladnička a elektrická rúra.
Vykurovanie je riešené elektrickými radiátormi a krbom.

V okolí domu je k dispozícii detské ihrisko a fínska sauna.

Dom môže byť vhodnou investíciou pre zárobok formou prenájmu ale môže byť využívaný aj na súkromnú rekreáciu. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej poloha, keďže dom sa nachádza v krásnom a tichom prostredí, v blízkosti Liptovskej Mary, lyžiarskeho strediska Jasná, Demänovskej Doliny, akvaparku Tatralandia a Bešeňová ale aj iných atrakcií. V prípade záujmu je možnosť prenajímania napríklad cez booking keďže vieme poskytnúť kontakt na osobu ktorá sa Vám bude o prenajímanie nehnuteľnosti starať.

Rodinný dom sa predáva zariadený.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.
+421 944 610 783 - Mgr. Olia Arakelian