Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na predaj, Liptovský Trnovec

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
747 m2
Pridané
29.05.2017
Aktualizované
20.08.2018
Cena 80,00 €/m2
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Residence realitná kancelária Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky v blízkosti Liptovskej Mary na začiatku autokempingu Liptovský Trnovec. Obec Liptovský Trnovec sa nachádza v centrálnej časti Liptovskej kotliny v doline potoka Petruška. Katastrálne územie obce siaha na severe k južným svahom Západných Tatier a na juhu k brehom vodného diela Liptovská Mara.
Prístup k rovinatým pozemkom je z novej asfaltovej komunikácie, kde je už vybudovaný aj vstup priamo na jednotlivé parcely.
IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.
Pozemky sú zahrnuté v územnom pláne obce určené na šport a rekreáciu.
Rozmery jednotlivých parciel sú cca 22 x 35 m.
Pozemky sú momentálne zapísané ako orná pôda.
Vzhľadom na rozlohu a lukratívne umiestnenie majú pozemky veľký potenciál.
Vhodné tak na súkromné ako aj komerčné využitie.
Priamo z pozemkov je to len 450m na breh Liptovskej Mary, 2 km Aquapark Tatralandia, 7 km do centra Liptovského Mikuláša, 21 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, 15 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.