Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nové stavebné pozemky Liptovská Mara pri ATC Liptovský Trnovec

Typ
Predaj
Ulica
ATC
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
584 m2
Pridané
24.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 210,00 €/m2
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám nové rekreačné stavebné pozemky v prvom rade pri VN Liptovská Mara, katastrálne územie Liptovský Trnovec,  neďaleko Aquaparku Tatralandia. Pozemky majú rozlohu od 584m2 do 1002m2 , sú rovinaté s orientáciou na všetky svetové strany. Výhodou pozemkov je lukratívna poloha v tesnej blízkosti pláže vodnej nádrže Liptovská Mara s krásnymi výhľadmi na Západné Tatry a Nízke Tatry. Od pozemkov je blízka dostupnosť cca do 50m od autokempingu Mara Liptovský Trnovec, ( 2km) do najväčšieho aquaparku na Slovensku Tatralandia.  Cena pozemkov vrátane IS je stanovená na 210 €/m2. Na pozemkoch bude elektrická prípojka, prípojka vody, plynu a kanalizácia zvedená do ČOV. Maximálna výška zástavby v predmetnom bloku sú 2 nadzemné podlažia a index zastavanej plochy je maximálne 30 %. Realitná kancelária Vám vie zabezpečiť servis ohľadom postavenia domu podľa vlastných predstáv na kľúč, taktiež bezproblémové vybavenie úveru u našich úverových špecialistov. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.