Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ! Novostavba chaty na predaj- Liptovský Ondrej

Typ
Predaj
Ulica
liptovský ondrej
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
87 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.03.2018
Aktualizované
24.08.2018
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj novostavbu drevodomu v obci Liptovský Ondrej. Prízemie poskytuje útulnú kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a WC. Na poschodí sú 2 spálne so vstavaným šatníkom. Dom je vykurovaný pecou na tuhé palivo umiestnenou v kuchyni, ktorá zároveň slúži aj ako sporák. Konštrukcia domu – „sedvič“ hrúbka izolácie 25 cm (R 6,25). Strecha je pokrytá pálenou škridľou Tondach. Výhľad z domu zabezpečujú drevené eurookná s trojsklom. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu a vodovod. Pripojenie elektriky: je vydané súhlasné stanovisko k pripojeniu SSE – bod napojenia cca 50 m, alebo možnosť pripojenia na fotovoltaické články. Na pozemku je kopaná 8,5 m studňa. Poloha pozemku s celkovou výmerou 2977 m2 umožňuje pekný výhľad na okolitú obec a prírodu. Súkromná prístupová cesta s elektrickou rampou. Pre viac informácií kontaktujte makléra jan.kakos@residence-real.sk, 0901 705 709. Cena 105.000,- €.