Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodno-skladový priestor, 144 m2, Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
144 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.02.2021
Aktualizované
07.04.2021
Cena 880,00 €/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor na ulici Nová v Liptovskom Mikuláši. Priestor sa nachádza na prízemí dvojpodlažnej budovy, ktorá je súčasťou stavebného centra. V tomto centre sa ponúkajú služby stavebných firiem, dodávateľov stavebných materiálov a súvisiace služby.
Priestor je rozdelený na dve časti:
- predajňa s výkladom, toaleta, miestnosť pre personál - šatňa, spolu 107 m2
- sklad 37 m2.
Nájom 880 €/mesiac bez DPH plus náklady na energie.

Vážnym záujemcom poskytne bližšie informácie mailom alebo telefonicky Ing. Peter Buocik, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk.