Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 632 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusné kancelárske priestory v centre mesta - OC JASNÁ

Typ
Prenájom
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Garbiarska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
32 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2017
Aktualizované
23.10.2019
Cena 0,00 €/m2/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárie na druhom poschodí v obchodnom centre JASNA SHOPPING CITY v Liptovskom Mikuláši.
V každej kancelárii je klimatizácia, ktorá zabezpečuje kúrenie v zimných a chladenie v letných mesiacoch, sú tam potiahnuté optické siete, satelitná televízia, telefónna linka. Každá miestnosť ma samostatné meranie spotreby elektrickej energie a vodovodnú prípojku s teplou a studenou vodou. Kancelárie majú namontovaný bezpečnostný systém - pohybové senzory, ktoré sú napojené na pult centrálnej ochrany bezpečnostnej služby. Uzamykateľné dámske a pánske toalety, ako aj upratovacia miestnosť sú na spoločnej chodbe. Prístup je 7 dní v týždni od 6. 00 do 21. 00 hodin.
AKTUÁLNA PONUKA
Kancelárske priestory:
kancelária: 32 m2: 187€ mesačne bez DPH, kúrenie/chladenie: 32€ mesačne bez DPH + el. energia: vlastné meranie + paušál voda: 4€
Obchodné priestory:
Prízemie:
10 m2: 100€ mesačne bez DPH + el. energia: vlastné meranie + paušál voda: 4€
1. poschodie:
14 m2, 100€ mesačne bez DPH, kúrenie/chladenie: 14€ mesačne bez DPH, servisné poplatky 14€ bez DPH + el. energia: vlastné meranie + paušál voda: 4€

K cene je potrebné prirátať servisné poplatky 1€/m2/mesiac bez DPH (upratovanie spoločných priestorov, údržba, výkon služby SBS) a paušálnu platbu za vodu 4€ bez DPH za každú kanceláriu samostatne. Platba za spotrebu elektrickej energie je mesačná – na základe reálnej spotreby meraná samostatným elektromerom.

Jasná Shopping Centrum ponúka celý rad marketingových akcií. OC je na frekventovanej ulici v centre mesta a nadväzuje na pešiu zónu. V prvom poschodí je v prevádzke aj štýlová kaviareň s wifi.

Viac informácií a obhliadky Vám radi sprostredkujeme na tel. čísle 0901705709 alebo mailom: jan.kakos@residence-real.sk