Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 237 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného domu Liptovská Ondrašová

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
01.07.2020
Aktualizované
01.07.2020
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj novostavbu bungalovu v novovznikajúcej rezidenčnej časti Pod Zásad, v Liptovskom Mikuláši, časti Ondrašová.
V prvej etape výstavby projektu bolo zrealizovaných 6 samostatných domov, v ponuke ostali už len posledné dva. Projekt pokračuje druhou etapou, kde sú na výber ďalšie 4 samostatné rodinné domy a jeden dvojdom. Ponuka je výborná alternatíva pre klienta hľadajúceho moderné bývanie v modernom dome v meste, ale napriek tomu v pokojnej a príjemnej časti. Obrovskou devízou je lokalita a jej blízkosť k centru mesta. Ďalšou veľkou výhodou je jednotný dizajn domov, ktoré budú na ulici vybudované, čím bude ulica pôsobiť ucelene a vizuálne príjemne.
K dispozícii sú posledné 3 domy. Dom Vám postavíme na kľúč, s jeho výstavbou sa začne po podpise zmluvy o budúcej zmluve. Cena odráža konkrétny typ domu a veľkosť pozemku.
Dom č. 10 – 3,5 izbový, 85 m2 obytnej plochy, výmera pozemku 478 m2 – cena 153.303,- € s DPH
Dom č. 11 – 3,5 izbový, 85 m2 obytnej plochy, výmera pozemku 484 m2 – cena 148.491,-€ s DPH
Dom č. 12 – 3,5 izbový, 85 m2 obytnej plochy, výmera pozemku 618 m2 – cena 159.395,-€ s DPH

V cene je zahrnuté: pozemok, pripojenia na siete, stavebné povolenia, projektová dokumentácia.
Holodom:
- zemné práce, zakladanie, zvislé konštrukcie, vodorovné konštrukcie, úpravy povrchov (podkladný betón, zateplenie fasády s omietkou), hydroizolácie, vnútorná ležatá kanalizácia, vnútorný ležatý vodovod, klampiarske konštrukcie, krytina, vonkajšie dvere a okná (izolačné trojsklo, ug=0,5), nátery krovu, bleskozvod
- prípojky - kanalizačná, vodovodná, elektrická, internetová + TV prípojka (optika)
Dom na kľúč:
- obmurovky predstenových systémov (vaňa, wc), úpravy povrchov (vnútorné omietky, potery), izolácia proti vode (kúpeľňa, wc), izolácie tepelné (podlaha, krov), vnútorná kanalizácia - kompletné rozvody, vnútorný vodovod - kompletné rozvody, predpríprava rozvodu na tepelné čerpadlo, dodávka a montáž podlahového kúrenia, sadrokartónové podhľady, stolárske konštrukcie (vnútorné parapetné dosky, dvere so zárubňami), podlahy z dlaždíc, podlahy vlysové a parketové - laminátové parkety, keramické obklady (kúpelňa, wc), maľby, elektromontáž - rozvody + rozvádzač + revízna správa
Dom na kľúč bude s kompletným vybavením interiérov s výnimkou kuchynskej linky. V interiéroch si klient samozrejme môže zvoliť štandard vybavenia podľa svojich predstáv, špecifikáciu existujúcich štandardov Vám radi zašleme na požiadanie, resp. predstavíme na osobnom stretnutí. Prezentované foto je už z postaveného domu. Aj Váš nový domček môže takto vyzerať. Záleží len od Vás. V ponuke už len tri domy.
V prípade záujmu o ponuku resp. viac informácií kontaktuje makléra: Ján Kakoš, 0901 705 709