Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 865 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nájom 3-izbový byt, Liptovský Mikuláš, centrum

Typ
Prenájom
Ulica
Kollárova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
85 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
06.10.2020
Aktualizované
16.02.2021
Cena 0,00 €/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka pekný, čiastočne zariadený 3-izbový byt do dlhodobého nájmu. Nachádza sa v centre mesta, na ulici Kollárova, v tehlovej bytovke, s vyhradeným parkovaním pred domom. Byt je na 2. poschodí, orientácia juh - sever. Má dva balkóny. Zariadenie, podlahy, interiérové dvere sú z dreveného masívu (používané). V kuchyni je zabudovaný rustikálny elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, jedálenský kút. Obývačka je zariadená rohovou sedačkou, komodami, domácim kinom (bez TV). V detskej izbe je len vstavaná skriňa bez postele. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút, bojler, práčka. Oddelené WC. Kúrenie: lokálne, elektrické, v kuchyni podlahové. Byt je zabezpečený alarmom.
Nájom: 600 €/mesiac. V cene nájmu sú započítané preddavky na energie. Internet je na vlastné náklady nájomníka.

Podmienkou prenájmu je zloženie depozitu vo výške mesačného nájmu.
Nájomca platí províziu realitnej kancelárii vo výške jednomesačného nájomného!

Pre obhliadku, alebo viac informácií kontaktujte makléra Ing. Peter Buocik, 0948 145 128.