Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3-izbový byt, Demänová

Typ
Prenájom
Mestská časť
Demänová
Ulica
Do Demänovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Cena 690,00 €/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka do prenájmu veľký 3-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Demänová. Byt je zrekonštruovaný, zariadený, tichý.
Bytový dom je 3-podlažný (spolu 6 bytov), zateplený, bez výťahu, v príjemnom prostredí. Ústredné kúrenie je napojené na plynový, spoločný, domový kotol. Elektrický bojler zabezpečuje teplú vodu.
Byt je orientovaný na východ-sever-západ, pričom spálňa a izba je na východ, kuchyňa na sever a priestranná obývacia izba spolu loggiou je orientovaná na západ.
Kuchynská linka je vybavená el.sporákom, umývačkou riadu, mikrovlnkou. Jedálenský stôl je vyrobený na mieru. Z kuchyne sa prechádza do obývacej izby a na chodbu.
Výhodou bytu je samostatný vstup z chodby do každej izby. Podlahy v izbách tvoria drevené parkety a na chodbe keramická dlažba. Okná sú drevené EURO-okná.
Fotografie ukazujú byt v stave zariadenom predošlým nájomcom. Vybavenie bytu bude majiteľ riešiť s budúcim nájomníkom individuálne.
Plocha: úžitková 86m2.
Nájom s energiami: 690 €/mesiac.
Podmienkou prenájmu je zloženie depozitu vo výške mesačného nájmu čiže 690,- €.
Nový nájomca platí províziu realitnej kancelárii vo výške jednomesačného nájomného.
Pre obhliadku, alebo viac informácií kontaktujte makléra Ing. Peter Buocik, 0948 145 128.