Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2,5 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš.

Typ
Prenájom
Ulica
Kukučínova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
113 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
16.12.2021
Aktualizované
24.01.2022
Cena 650,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom 2,5 izbový byt v rodinnom dome na Kukučínovej ulici v Liptovskom Mikuláši. Byt sa nachádza na 1. poschodí. Dispozičné riešenie: schodisko, vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa s WC, malá polizba vhodná napr. ako šatník, obývacia izba je priechodná do spálne. Byt sa prenajíma kompletne zariadený viď foto. K dispozícii je aj garáž a sklad na dvore rodinného domu a pivnica v suteréne domu. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotlík v kúpeľni. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi je nová. Cena za nájom je 650,- eur/mesačne vrátane energií. Nový nájomník zaplatí províziu realitnej kancelárii vo výške jedného mesačného nájmu a majiteľovi jednomesačný depozit. V cene nájmu nie je zahrnutý internet. BEZ DOMÁCICH ZVIERAT. Byt je voľný od 1.3.2022. Pre viac info alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk .