Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 479 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nové byty - Liptovský Mikuláš - centrum

Typ
Predaj
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Námestie Osloboditeľov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Projekt
Počet izieb
3
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka jedinečnú možnosť bývania v historickom centre LM. Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výmerou 76,8 m2, plus balkón o výmere 5,21 m2, nachádzajúci sa na 2.podlaží v historickom centre Liptovského Mikuláša, na Námestí osloboditeľov. Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, 2 samostatných izieb, jedálne, kúpeľni, samostatného WC a balkónu.
Rekonštrukciou pôvodného meštianského domu sa novým majiteľom naskytá možnosť kúpy moderného bytu, zodpovedajúceho nárokom dnešnej doby. Pri rekonštrukcii bola ponechaná len hrubá stavba, inštalácie, vnútorný a vonkajší fit-out sme nahradili modernými materiálmi, ktoré vyhovujú najprísnejším požiadavkám na kvalitu a hygienu prostredia.
V absolútnom centre Liptovského Mikuláša na Námestí osloboditeľov nájdete na troch podlažiach 5 moderných, nadštandardných bytov a 7 apartmánov(možný odpočet DPH) s možnosťou parkovania na 18-tich parkovacích miestach. V objekte sa budú nachádzať aj komerčné, nebytové priestory, ktoré budú slúžiť na zvýšenie vášho pohodlia a dostupnosti služieb.
Kolaudácia bude najneskôr do 31.12.2021.
Byty a apartmány budú v cene dodávané ako holobyty v takomto štandarde: Dokončené WC a kúpeľňa (obklad, umývadlo, WC, sprchový kút, batérie Grohe)
V cene bytov a apartmánov nie sú zahrnuté podlahy, interiérové dvere a zárubne, kuchynská linka, svietidlá. Kompletný cenník voľných bytov, ich výmery a dispozície, poprípade iné informácie získate od nášho makléra jan.kakos@residence-real.sk, 0901 705 709.