Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj byt s balkónom, 76 m2, Liptovský Mikuláš, ul. Textilná

Typ
Predaj
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Textilná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Celková plocha
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.10.2022
Aktualizované
16.11.2022
Cena 143 000,00 €
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rozlohovo veľký byt s balkónom na ul. Textilnej v Liptovskom Mikuláši. Byt je o rozlohe 76 m2+balkón a veľká pivnica o rozlohe 17,44 m2. Momentálne je dispozične riešený ako 2-izbový, ale jeho dispozícia sa dá ľahko, bez veľkých úprav zmeniť na 3-izbový byt. Pozrite si vizualizácie, ako by byt mohol byt vyzerať po rekonštrukcii a dispozičnej zmene, poprípade na obhliadke vám radi ukážeme ako jednoducho sa môže táto zmena dosiahnuť.
Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch v tehlovom bytovom dome, je stredový. Má vlastné kúrenie pomocou plynového kotla, plastové okná, zvyšok je v pôvodnom, udržiavanom stave. Izby s balkónom sú orientované na západnú stranu, kuchyňa na východnú. Pre viac informácií, alebo o obhliadku volajte 0903 632 195.