Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ. Drevenica, chata, Liptovská Mara

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
22.10.2017
Aktualizované
11.10.2019
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ. Ponúkame Vám na predaj chatu, ekologickú drevenicu v katastri obce Bobrovník, v časti Hliník. Klasická drevená stavba je postavená vo veľmi mierne svahovitom teréne. Je to ekologická stavba, to znamená, že na stavbu boli použité len prírodné materiály: drevo, kameň, keramika. Napríklad na zateplenie strechy bola použitá izolácia na báze ovčej vlny, na ošetrenie drevených plôch bol použitý včelí vosk. Drevenica pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží je spoločenská miestnosť s krbom, spojená s kuchynským kútom. Má jeden vstup so zádverím a jeden výstup na terasu. Ďalej je tam technická miestnosť, špajza a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na druhé podlažie vedie drevené, zalomené schodisko, kde sú tri podkrovné, útulné izby. Chata je zariadená dreveným nábytkom z masívu, vyrobeného na mieru.
Stavba je napojená na elektrinu, má vlastnú studňu do hĺbky 16m a septik 10 m3. Postavená bola v roku 2012. Na celkovej rozlohe pozemku 704 m2 sa nachádza ešte parkovisko, zatrávnená plocha, terasa a drevený altánok.
Osada Hliník je situovaná blízko vodnej nádrže Liptovská Mara a chata je postavená len 250 metrov k jej brehu. V neďalekej zátoke (1km) vznikol nový rezort Marina Liptov, kde je lodenica s možnosťou prenájmu lodí, tiež kotvenia vlastných lodí. V blízkosti je salaš. Do Aquaparku Tatralandia je to 10km.
Ideálna chata na dovolenky pre Vás, Vaše deti a známych. Môžete tu mať svoj druhý domov na rekreáciu a zároveň získať pasívny príjem z jej prenajímania v cestovnom ruchu a tak si vylepšiť „dôchodkové zabezpečenie“. A to vďaka tomu, že Liptov je známy svojou vybavenosťou pre cestovný ruch, vrátane termálnych aquaparkov a kúpalísk, množstva turistických a cykloturistických trás, a samozrejme lyžiarskych stredísk, pričom najznámejšie a najväčšie je SKI JASNA Demänovská Dolina.
Cena je konečná, vrátane zariadenia!
Na kúpu je možné využiť aj výhodný hypotekárny úver.
Pre viac informácií alebo obhliadku kontaktujte makléra: Ing. Peter Buocik, 0948145128, peter.buocik@residence-real.sk