Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka na predaj Mútnik - Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Ulica
Mútnik
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
27 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.01.2019
Aktualizované
08.01.2019
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradnom mestečku na Mútniku na severe mesta Liptovský Mikuláš.
Nová záhradná chatka sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve. Celková plocha záhrady je 513 m2 o rozmeroch cca 10x50m. Pozemok je mierne svahovitý. Vstup na pozemok je z dvoch strán a najväčšou jeho výhodou je pohodlný prístup autom priamo až k bráne na pozemok.
Na pozemku sa nachádzajú dve stavby.
Jedna staršia stavba na murovanom základe s pivnicou, ktorá slúži ako sklad náradia a podobne. Druhá stavba je úplne nová. Jedná sa o drevenú stavbu s plechovou strešnou krytinou o rozmeroch 7,3x3,3 m, z čoho hlavná obývacia miestosnosť je o veľkosti 3,3x4,3m. Jedná sa o samonosnú stavbu a teda nie je pevne spojená so zemou. Dispozične táto nová chatka pozostáva z prestrešenej terasy s hlavným vstupom do chatky. Chatka má jednu obývaciu miestnosť kde je osadená menšia kuchynská linka. Nakoľko je stavba dostatočne vysoká je tu možnosť dobudovať vyvýšené medziposchodie, kde by sa dali umiestniť postele a podobne.
V záhradke sú vysadené rôzne ovocné stromy a okrasné dreviny.
Pre viac informácií a obhliadky kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042.