Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 627 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebné pozemky s IS Liptovský Mikuláš – Háje

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
439 m2
Pridané
06.05.2019
Aktualizované
24.02.2021
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoličné, časť Háje.  Pozemky  majú rozlohu od 428m2 do 846, sú mierne svahovité. Všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia, odvod dažďovej vody, dátová prípojka) sú priamo na pozemku, k pozemkom bude viesť asfaltová komuniácia, s pešníkmi a verejným osvetlením.  Pozemky majú orientáciu na juh, s celodenným slnkom. Momentálne na pozemky prebieha územné konanie, preto sa len rezervujú. Ceny sú uvedené v mapke. Táto lokalita predurčuje budúcim vlastníkom pozemkov  luxusné výhľady, celodenné slnko, dostupnosť nielen do centra, ale aj do neďalekých atrakcií Liptova, ako Aquapark Tatralandia, Jasná -Demänovská dolina, Žiarska dolina, Jánska dolina, Liptovská Mara, Opalisko - Závažná Poruba, .....   V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.