Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 503 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jiří Macko
macko@residence-real.sk
+421 911 821 970

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skladový priestor v Liptovskom Mikuláši na prenájom - 200 m2

Typ
Prenájom
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.10.2019
Aktualizované
16.10.2019
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Jiří Macko TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 821 970

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na prenájom skladový priestor na ulici 1. mája. V blízkosti sa nachádza veľa obchodných prevádzok, ako je Lidl, Modom, Skalniak. Priestor disponuje elektrickou a vodovodnou prípojkou. Vstup do priestoru je cez priemyselnú garážovú bránu, prístup po asfaltovej komunikácii je aj pre nákladné vozidlá. Rozloha skladového priestoru je 200m2. Cena prenájmu je 500€/mesiac bez DPH a energií. V prípade záujmu je možné priestor na prenájom zväčšiť o ďalšiu plochu. S otázkami alebo v prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra : Jiří Macko, tel: 0911 821 970, mail: macko@residence-real.sk.