Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skladový priestor v Liptovskom Mikuláši na prenájom - 200 m2

Typ
Prenájom
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.10.2019
Aktualizované
06.05.2020
Cena 500,00 €/mes.
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na prenájom skladový priestor na ulici 1. mája. V blízkosti sa nachádza veľa obchodných prevádzok, ako je Lidl, Modom, Skalniak. Priestor disponuje elektrickou a vodovodnou prípojkou. Vstup do priestoru je cez priemyselnú garážovú bránu (šírka 4m, výška 4,2m), prístup po asfaltovej komunikácii je aj pre nákladné vozidlá. Rozloha skladového priestoru je 200 m2. Cena prenájmu je 500€/mesiac bez DPH a energií. V prípade záujmu je možné priestor na prenájom zväčšiť o ďalšiu plochu na 400 alebo 800 m2, tým sa cena nájmu násobí. Pre obhliadku alebo viac informácií kontaktujte makléra: Boris Barborík, 0903 308 042.