Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 632 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderné kancelárske priestory Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
20.06.2018
Aktualizované
18.01.2021
Cena 10,00 €/m2/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kancelárie, kancelárske priestory vysokého štandardu v Liptovskom Mikuláši, ktoré uspokoja aj náročného klienta.
Poloha: moderná administratívna budova v širšom centre mesta, osadená v prírodnom prostredí parku.
Budova je vybavená modernými technológiami, štrukturovaná kabeláž pre počítačové siete, kamerové systémy, zabezpečovací a požiarny systém, stráženie na pult centrálnej ochrany na políciu, pripojenie na internet cez optický kábel, technologická miestnosť. Parkovanie je zabezpečené v uzatvorenom priestore dvora cez rampu na diaľkové ovládanie.
Kancelárie sú určené predovšetkým pre architektonické a projekčné kancelárie, spoločnosti sprostredkujúce finančné poradenstvo, bezpečnostné agentúry, účtovnícke kancelárie a pod.

Aktuálne voľné kancelárie: 1 kancelária o rozlohe 30 m2 na prízemí budovy.

Cena 10 €/m2/mesiac zahŕňa všetky náklady súvisiace s nájmom ako sú elektrická energia, voda, teplo, nábytok, upratovanie....
Obhliadku Vám sprostredkuje Ing. Peter Buocik, 0948145128.