Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky priestor na prenájom Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Milana Rastislava Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
15 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.06.2020
Aktualizované
08.04.2021
Cena 130,00 €/mes.
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na prenájom kancelársky priestor v Liptovskom Mikuláši, na ulici Generála Milana Rastislava Štefánika.

Kancelária sa nachádza na 2. poschodí modernej 4. poschodovej administratívnej budovy.
K dispozícii je nezariadená kancelária o rozlohe 15 m2 (rozmery 4,67 m x 3,23 m). Na podlahe je koberec.
V ostatných častiach budovy je dlažba, k dispozícii je aj výťah. Celá budova, ako aj každé poschodie majú samostatný elektronický zabezpečovací systém. Je zabezpečená 100% PC bezpečnosť.
Na každom poschodí sú toalety, kuchynka a zasadacia miestnosť. Parkovanie je možné na vyhradených miestach prislúchajúcich k budove.

Celkové mesačné náklady na prenájom jednej kancelárie sú 130 €/mesiac vrátane energií, plus DPH.
Cena zahŕňa PC infraštruktúru a telefónnu ústredňu. K dispozícii je možnosť zabezpečenia internetového pripojenia za 10 €/mesiac.
Cena tiež zahŕňa upratovanie spoločných priestorov. Upratovanie kancelárií na týždennej báze je možné objednať v cene 30 €/mesiac.

V prípade záujmu o ponuku resp. viac informácií kontaktujte makléra: Ing. Peter Buocik, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk