Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Komerčné priestory na predaj v Liptovskej Ondrašovej

Typ
Predaj
Mestská časť
Liptovská Ondrašová
Ulica
Pod Čerencom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
388 m2
Celková plocha
855 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.01.2022
Aktualizované
13.01.2022
Cena 229 000,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

ponúkame Vám na predaj komerčné priestory v Liptovskom Mikuláši - časť Ondrašová. Objekt dodnes slúži ako sídlo firmy, pozostáva z rodinného domu a skladového priestoru. Dom má plochu 125 m2 , sklad 263 m2, celková výmera pozemku je 855 m2. Dom a sklad sú spojené chodbou, sklad má aj samostatnú bránu. Objekt je preto vhodný pre firmu, ktorá potrebuje administratívu spolu s prevádzkou na jednom mieste. Skladové priestory sú ideálne napr. na farby, pracovné náradie, záhradnú techniku, poprípade môžu slúžiť ako požičovňa alebo servis bicyklov, motocyklov a pod.
V prípade záujmu je určite vhodná osobná návšteva objektu pre vytvorenie si celkového obrazu.
Kontaktujte preto makléra Vladimíra Pavlíka na čísle 0905 - 555 171.