Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 634 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívne obchodné priestory na prenájom v OZC RGB Liptovský Mikuláš.

Typ
Prenájom
Mestská časť
Zámostie
Ulica
Kamenne pole
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
160 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2017
Aktualizované
08.10.2019
Cena 0,00 €/m2/mes.
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom posledý priestor pre zriadenie predajne v Obchodno-zábavnom centre OZC RGB Liptovský Mikuláš. Nachádza sa na prvom poschodí s výmerou 160 m2. Na rovnakom poschodí je veľa malých butikov, 3 D kino Golden Apple Cinema, kaviarne, reštaurácia a detské zábavné centrum.

Výhodou je umiestnenia OC v rámci rozsiahlej obchodnej zóny Kamenné pole mesta Liptovský Mikuláš .V bezprostrednej blízkosti je Tesco, Intersport, Mountfield, Nay, Merkury Market, MC Donald a celý rad ďalších sieťových predajní, čerpacia stanica a reštaurácie, s priamym napojením obchodní zóny na diaľnicu D1 BA – KK s dennou prejazdnosťou áut v priemer 17 tis.
Denne premáva bezplatná MHD z centra mesta.
K dispozícii je 800 parkovacích miest.

Silná marketingová podpora:
- Spolupráca s 3 D kino, Mc. Donalds Aquapark Tatralandia Bešeňová.
- Zaujímavé eventy, interaktívne výstavy, promo-akcie, galérie
- Svetelná reklama na pylonoch v cene, banery, reklamné spoty. RGB vernostný program, zľavový systém.
- Pravidelné schránkovanie v náklade 33 tis. Ks

Spádová oblasť:
- V okruhu 15 km, 71 tis obyvateľov
- V okruhu 30 km, 120 tis obyvateľov

Bonusom je plánovaná prekládka železničnej a autobusovej stanice do bezprostrednej blízkosti OC, čo otvára nové možnosti skladby zákazníkov, ľahkú dostupnosť ,atraktivitu a viditeľnosť.

Informujte sa o podmienkach prenájmu. Viac informácií a obhliadky Vám radi sprostredkujeme na tel. čísle 0903 308 042 alebo mailom: barborik@residence-real.sk .