Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka s balkónom na prenájom Liptovský Mikuláš - Hurbanova

Typ
Prenájom
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
27 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.06.2021
Aktualizované
05.05.2022
Cena 400,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na dlhodobý nájom garsónku(s balkónom) v novostavbe bytového domu na Hurbanovej ulici v Liptovskom Mikuláši. Garsónka je zariadená nábytkom na mieru - všetko nové - a je pripravená na okamžité nasťahovanie - viď foto. Je situovaná na 2. poschodí, bytový dom disponuje výťahom. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče - varná doska, rúra na pečenie, umývačka riadu. Nábytok na mieru ponúka dostatočné úložné miesto. V byte je zavedený optický kábel na pripojenie TV a internetu. Nový nájomník zaplatí realitnej kancekárii províziu vo výške jednomesačného nájmu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný depozit. Cena prenájmu je 400 €/mesiac vrátane nákladov na energie. K bytu sa prenajíma aj vyhradené parkovacie miesto pred bytovým domom. Bez domácich miláčikov, nefajčiar. Voľný od 1.6.2022. Pre viac info, alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk.