Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Postúpenie prevádzky mestského hotela v Liptovskom Mikuláši.

Typ
Prenájom
Ulica
1.mája
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.08.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 0,00 €/mes.
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka možnosť postúpenia prevádzky mestského hotela. Jedná sa o Hotel STEVE, priamo v centre Starého mesta, na pešej zóne.
Súčasťou moderného štýlu cestovania a ubytovania sú mestské hotely s vysokým štandardom služieb a s lukratívnou polohou a presne takým tento hotel je, so svojou šestnásťročnou tradíciou, ležiaci v srdci najnavštevovanejšej a najvyhľadávanejšej metropoly Liptova – v Liptovskom Mikuláši. Otvorenie hotela bolo v roku 2003.
Hotel ponúka ubytovanie v desiatich jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách, v jednej rodinnej izbe a v štyroch apartmánoch. Celková kapacita hotela je 34 pevných lôžok a 11 prísteliek.
Klienti majú k dispozícii raňajky v príjemnom prostredí, ktoré sú zahrnuté cene ubytovania. Auto môžete zaparkovať bezplatne na bezpečnom parkovisku, ktoré nepretržite monitoruje kamerový systém. V budove hotela je aj reštaurácia, v pešej zóne aj mnoho ďalších obchodíkov, barov alebo aj predajňa potravín. Poloha a kvalitné vybavenie hotela sú ideálne nielen pre manažérov, podnikateľov a obchodných cestujúcich, ale aj pre turistov, cykloturistov, lyžiarov, seniorov a mladých ľudí, ktorí túžia spoznať Liptovský Mikuláš bližšie.
V prípade Vášho záujmu o prevádzku tohto hotela volajte prosím realitného makléra Vladimíra Pavlíka na číslo 0905-555 171. Následne spolu dohodneme obhliadku objektu a záujemcovi budú podané všetky dôležité informácie o vyťaženosti hotela, o nákladoch, odstupnom atď.