Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dana Bartalská Niňajová
dana.ninajova@deltaproperty.sk
0918716583

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SKVELÁ INVESTÍCIA za cenu pozemku aj kaštieľ

Typ
Predaj
Ulica
Palúdzka
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
3700 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.05.2016
Aktualizované
30.05.2016
Cena 399,99 €/m2
Dana Bartalská Niňajová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Rokovo-klasicistický kaštieľ postavený v druhej polovici 18 storočia bol, po roku 1945 prestavaný na hotel Bocian.

Jedná sa o komplex 3 budov navzájom prepojených,dvojpodlažných. Historické časti - kaštieľ je členený nárožnými pilastrami a rustikálny dekor okolo okien. Kaštieľ má manzardovú strechu.Ďalšiu budovu tvorí bývalá sýpka má klasicistickú úpravu fasády a bola používaná ako banketová miestnosť. V modernejšej časti z roku 1991 je hotelová časť s kapacitou 100 lôžok a 38 izieb,recepcia, 2 bary,sauna, malý bazén,kuchyňa,jedáleň,vináreň,konferenčná časť . Podlahová plocha spolu viac ako 3700 m2. K hotelu prislúcha veľmi pekný park s ozdobnými drevinami a vlastnou príjazdovou cestou o výmere spolu 9639 m2. Poloha je predurčená k vyžitiu športovému,rekreácii,oddychu : v okruhu 20 km na rôzne strany sa nachádzajú 2 najnavšetvovanejšie jaskyne Slovenska,lyžiarske stredisko Jasná ,cyklotrasy,rybolov a relax pri priehrade Liptovská Mara, turistika v Nízkych Tatrách,či Vysokých Tatrách .

Hotel má svoju neopakovateľnú atmosféru, na ktorej nič neznižuje ani skutočnosť čiastočnej rekonštrukcie.