Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 988 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rozsiahla ponuka moderných kancelárií v širšom centre mesta.

Typ
Prenájom
Mestská časť
Nábrežie-Vrbica
Ulica
Kapitána Nálepku
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
41 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2017
Aktualizované
12.05.2020
Cena 60,00 €/m2/rok
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie s rôznymi rozmermi v administratívnej budove na Ulici Kpt. Nálepku, v širšom centre Liptovského Mikuláša.
Moderné kancelárie sú vo velmi dobrom stave, výhodou je velká variabilita a prepojiteľnosť. Nachádzajú sa na prízemí a 3. poschodí budovy s orientáciou na západ, juh a východ. K dispozícii sú posledné dve miestnosti na 3. poschodí: 81, 75 m2; 40, 45 m2 a príslušenstvo.
Vykurovanie je centrálne, plastové okná, príslušenstvo je spoločné na chodbe. Bonusom može byt samostatná nakladacia rampa, parkovanie pre klientov pred hlavným vchodom a vyhradené parkovisko vo dvore.
Trojpodlažná budova je rekonštruovaná, má zabezpečenú strážnu službu, recepciu a 24 h prístup. Výborná dostupnosť je i nákladnou dopravou, pritom sa jedná o kľudnú a firmami vyhľadávanú lokalitu. Ako rokovaciu miestnosť je možné využívať i priestorné átrium vnútri budovy.
Cena bez služieb a energii je na dohode, v prípade jednej malej kancelárie činí nájomné € 60,- / m2 / rok bez DPH. Dohodnite si nezáväzne OBHLIADKU cez telefón na tel. čísle 0901705709 alebo mailom jan.kakos@residence-real.sk