Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 375 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ! 2 izbový byt blízko centra Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
16.07.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 460,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na prenájom novozrekonštruovaný byt na Komenského ulici v Liptovskom Mikuláši. Nachádza sa v centre mesta v areáli bývalých kasární pri hoteli Jánošík. V ponuke je 2 izbový byt bez balkónu vo výmere 44 m2. Zariadenie bytu je nasledovné: kuchynská linka vrátane drezu, mini chladnička, indukčná varná doska. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo so skrinkou, zrkadlová skrinka, WC. V kuchyni a obývacej izbe je PVC podlaha, v spálni je koberec. Kúrenie je centrálne, ohrev vody je zabezpečený samostatným bojlerom v kúpeľni. Byt sa prenajíma nezariadený. Nový nájomník zaplatí províziu realitnej kancelárii za sprostredkovanie a právny servis vo výške mesačného nájmu. Ďalšie platby: jednomesačný depozit do 3 dní od podpisu nájomnej zmluvy. Nájomné za aktuálny mesiac je splatné do 5 dňa v danom mesiaci. V cene sú už zahrnuté energie na prevádzku bytu. V cene nie je zahrnutý internet a poplatok za komunálny odpad. Optický kábel je inštalovaný v byte, pripojenie s operátorom si nájomník rieši individuálne podľa svojej potreby. Za komunálny odpad sa platí mestu L. Mikuláš. Byt má svoj samostatný merač na spotrebu vody i elektriny. Nový nájomník si musí zabezpečiť sušičku na prádlo. Prenajímateľ vie zabezpečiť sušičku s práčkou za poplatok 10,-eur mesačne. Byt má zabezpečené a pridelené parkovacie miesto pred objektom. Byt je k dispozícii od 08/2022. BEZ DOMÁCICH ZVIERAT. Pre viac info kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk. Cena nájmu: 460,-€/mesačne.