Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Kolomana Sokola
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
25.09.2023
Cena 590,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na prenájom pekný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša, na ulici Kolomana Sokola. Byt je situovaný na 4. poschodí zo siedmych v bytovom dome s výťahom. Dispozične je riešený nasledovne: vstupná chodba, kúpeľňa, kuchyňa s logiou na západnú stranu spojená s obývacou izbou. Spálňa s druhou logiou na východnú stranu. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený: kuchynská linka viď foto, chladnička s mrazničkou, el.varná doska, rúra na pečenie, stôl, stoličky, sedačka, konfer. stolík, vstavané skrine, práčka atď. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Preferujeme nájomníka 1 osoba bez domácich zvierat, nefajčiar. Platobné podmienky: provízia za sprostredkovanie nájmu vo výške 590 €/mesiac jednomesačný depozit + nájomné za aktuálny mesiac nájmu. Nájomné sa platí mesiac vopred. Pre dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk . BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ. Cena nájmu: 590,- eur/mesačne vrátane energií okrem internetu.