Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Mestská časť
Nábrežie-Vrbica
Ulica
Belopotockého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
27.11.2021
Aktualizované
20.12.2021
Cena 480,00 €/mes.
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v Liptovskom Mikuláši na Belopotockého ulici. Jedná sa o priestranný byt na druhom poschodí , v 4-poschodovom bytovom dome.
Celková výmera je 64 m2 , orientovaný je na juhovýchod. tým pádom svieti slnko do bytu počas celého dňa. Balkón, spájajúci obe izby, smeruje na juh.
Byt je vo veľmi dobrom stave. Kuchyňa je so sporákom, jej súčasťou je aj malá špajza.
Kúpeľňa a wc sú oddelené. Podlaha v celom byte je pokrytá linoleom. Okná drevené , 3-sklo. Na kúrenie v byte
slúžia elektrické konvektory. Teplú vodu zabezpečuje 120 l bojler v kúpeľni.
V suteréne sa nachádza aj veľká, murovaná pivnica s rozmermi 2 m x 1,2 m.
Výhodou tohoto bytu je jeho pozícia - do centra mesta to pešky trvá 2 minúty, okolie je tiché, pár metrov od rieky Váh, cyklochodník je vzdialený asi 50 metrov. V blízkom okolí sú nákupné centrá, školy a škôlky, zimný štadión, lekárne.
Mesačné náklady sú približne 150 EUR, byt je voľný okamžite. Podmienkou prenájmu je zloženie depozitu vo výške mesačného nájmu, čiže 480 EUR. Nájomca platí províziu realitnej kancelárii v rovnakej výške.
Pre obhliadku, alebo viac informácií kontaktujte makléra Vladimír Pavlík 0905 - 555 171.