Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nadštandardný 2-izbový byt so šatníkom, 84m2, Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mestská časť
Palúdzka
Ulica
Chrenoviská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
08.03.2022
Aktualizované
18.05.2022
Cena 201 204,00 €
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

V projekte REZIDENCIA PALÚDZKA ponúkame veľkosťou nadštandardný 2-izbový byt. Nachádza sa v podkroví 6poschodového bytového domu, ktorého kolaudácia je naplánovaná na jún tohto roku.
Byt je orientovaný na tri svetové strany: obývacia izba s kuchynským kútom a loggiou je orientovaná juhovýchodne a spálňa severne.
Do spálne sa prechádza cez šatník.
Byt sa bude odovzdávať v stave štandard, čo znamená, že v cene je kúpeľňa spolu s WC (komplet sanita, WC-misa Grohe, vaňa, podlaha a obklad). V kúpeľni je plastové strešné okno Velux.
V cene nie sú: podlahy, interiérové dvere, kuch.linka.
Loggie sú vybavené posuvnými dverami, na ktoré je za príplatok možné objednať vonkajšie, elektrické, hliníkové žalúzie. Okná sú plastové, s trojsklom, farba antracit.
V byte je podlahové elektrické kúrenie vo všetkých miestnostiach. Kúrenie je možné ovládať v každej izbe zvlášť, pričom je možnosť ovládania aj cez smartfón.
Moderný bytový dom REZIDENCIA PALÚDZKA je postavený ako železobetónový skelet a všetky steny a priečky sú z kvalitnej tehly POROTHERM AKU.
Strecha je sedlová, zateplená minerálnou vatou, pokrytá plechovou krytinou.
K bytu je priradené jedno parkovacie miesto (možnosť dokúpiť aj druhé miesto).

Plocha bytu: úžitková 81,14m2 (v tom loogie 11,42m2) + pivnica na prízemí 2,44m2.
Cena bytu: 201.204,-EUR
Parkovacie miesto: 7.200,-EUR
Fotogaléria z priebehu stavby: http://www.rezidenciapaludzka.sk/galeria
Stránka projektu: http://www.rezidenciapaludzka.sk/

Cena na vyžiadanie. Bližšie informácie a obhliadky: Ing. Peter Buocik, maklér RK RESIDENCE Liptovský Mikuláš, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk .