Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký, 2-izbový byt s balkónom, Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Textilná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Celková plocha
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.10.2022
Aktualizované
07.12.2022
Cena 130 000,00 €
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rozlohovo veľký, 2-izbový byt s balkónom na ul. Textilnej v Liptovskom Mikuláši. Byt je o rozlohe 76 m2+balkón a veľká pivnica o rozlohe 17,44 m2. Veľkorysá rozloha umožňuje jeho dispozičnú zmenu na 3-izbový byt, napr. tak ako máte možnosť vidieť na našich upravených fotografiách. Nachádza sa na druhom poschodí z troch v tehlovom bytovom dome. Má vlastné kúrenie pomocou plynového kotla, plastové okná, zvyšok je v pôvodnom, udržiavanom stave. Izby s balkónom sú orientované na západnú stranu, kuchyňa na východnú. Pre viac informácií, alebo o obhliadku volajte 0903 632 195.