Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt blízko centra Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Ulica
Kapitána Nálepku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
16.11.2022
Aktualizované
16.11.2022
Cena 135 650,00 €
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novopostavenom polyfunkčnom dome na ulici kpt. Nálepku v Liptovskom Mikuláši. Byt vo výmere 56,80 m2 má vlastné kúrenie i ohrev teplej vody. Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s obývačkou a spálňa. Výstup na slnečnú terasu 17,00 m2 je aj z obývačky aj zo spálne. Kúpou bytu získa nový majiteľ voucher 3.000,-€ na kuchynskú linku u nášho dodávateľa. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie miesto za príplatok 3.000,-€. Byt sa predáva v stave viď foto – bez kuchynskej linky a stropných svietidiel. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Stop Shop, rehabilitačné centrum, reštaurácia, známa kaviareň Arch Caffe, lesopark Háj-Nicovô. Centrum mesta je vzdialené 5 min chôdzou. Cena – 135.650,- eur.
Pre viac informácií, alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk