Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mestská časť
Palúdzka
Ulica
Chrenoviská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
20.04.2021
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Kto by nechcel mať apartmán v centre Liptova? Ľahko dostupný z diaľnice, v zime vždy príjemne vykúrený a v letných, výnimočne teplých dňoch zase príjemne chladný? A dokonca s terasou a vlastným parkovacím státím pred domom?
Realitná kancelária Vám takýto útulný 1-izbový apartmán v Liptovskom Mikuláši ponúka na predaj.
Nachádza sa v bytovom dome na ulici Chrenoviská, v časti Palúdzka, pri obchodnom dome Kaufland. Keďže bytový dom je práve vo výstavbe, ešte stále je možnosť si vybrať farebné prevedenie kúpeľne. Predpoklad ukončenia výstavby je 01/2022.
Apartmán je na prízemí. V cene je zahrnutá terasa / predzáhradka o výmere 20,17 m2. Apartmán má 33,11 m2 plus k nemu je pivnica o výmere 1,49 m2.
V cene je kúpeľňa (tj. sprchovací kút, závesné WC zn. Grohe, umývadlo, dlažba a obklad), podlahové elektrické kúrenie, plastové zasúvacie dvere na terasu.
V cene nie je podlaha v obytnom priestore, interiérové dvere, kuchynská linka ani vstavané skrine.
Cena apartmánu: 70.500,-Eur
Cena parkovacieho státia: 6.000,-Eur
Celková cena: 76.500,-Eur
Na kúpu je možné použiť hypoúver od Slovenskej sporiteľne.
Bližšie informácie poskytne Ing. Buocik, tel. 0948 145 128 alebo mail peter.buocik@residence-real.sk