Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 026 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový apartmán na predaj Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mestská časť
4. apríla
Ulica
Nábrežie 4. Apríla
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.06.2019
Aktualizované
18.02.2021
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v novozrekonštruovanom polyfunkčnom dome na Nábreží 4.apríla v Liptovskom Mikuláši v „PAPUČI“. Ponúkaný apartmán č.3 je na 2. NP so severnou orientáciou vo výmere od 51,3 m2,s loggiou 2,9 m2 + terasa 8,7 m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica 4m2. Kúrenie je ústredné, okná sú plastové (trojsklo). Byt sa predáva v stave holobyt za cenu 89 024 €. K bytu je možnosť zakúpenia parkovacieho miesta za cenu 5.400,-€ s DPH. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchodné centrum, zástavka MHD a iné. Pre viac informácii kontaktujte makléra 0901705709, jan.kakos@residence-real.sk.
Cena - 89.024,- Eur.