Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 645 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Púček
tomas.pucek@residence-real.sk
+421901705701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Typ
Prenájom
Ulica
Jána Rumana
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
114 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
15.06.2020
Aktualizované
07.07.2020
Cena 550,00 €/mes.
Tomáš Púček TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705701

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša, na ulici Jána Rumana.

Priestory o celkovej rozlohe 114 m2 sa prenajímajú ako celok. Jedná sa o 5 kancelárií na 1. poschodí kompletne zrekonštruovanej budovy v uzavretom areáli s vyhradeným parkovaním, preto je toto miesto vhodné aj ako sídlo firmy.

Miestnosti sú priechodné, ale majú aj samostatné vstupy. Nachádza sa tu vstupná lobby s loggiou, kompletne vybavená kuchynka a dve toalety. Kúrenie je ústredné, k dispozícii je aj optický kábel.

Celkové mesačné náklady na prenájom sú 550 €/mesiac plus energie a DPH.

V prípade záujmu o ponuku resp. viac informácií kontaktujte makléra: Tomáš Púček, 0901 705 701, tomas.pucek@residence-real.sk