Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobná hala s vrátnicou, Liptovský Mikuláš, Ondrašová

Typ
Predaj
Mestská časť
Liptovská Ondrašová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1556 m2
Celková plocha
2066 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
13
Pridané
30.04.2015
Aktualizované
14.06.2018
Cena 0,00 €
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  výrobnú halu s vrátnicou, v mestskej časti Liptovského  Mikuláša, v Ondrašovej. Hala bola postavená v roku 1975 z oceľovej konštrukcie, opláštená oceľovým vlnitým plechom. Vo vnútri haly sú kvádrové a tehlové priečky. Na prízemí sa nachádzajú 3 kancelárie, chodba a 5 hál.  Na 1. poschodí  sú 4 haly a kancelária. Strecha je z oceľového vlnitého plechu. Priestory sú vhodné na výrobu ale aj ako skladové priestory. Vykurovanie je riešené kotolňou, v kancelárskych priestoroch sú radiátory. Haly nie sú vykurované. Objekt má vlastnú čističku odpadových vôd. Celková plocha pozemku je 2066 m2, podlahová plocha je 1556 m2, zastavaná plocha je 778 m2. V roku 2003 prebehla na objekte rozsiahla rekonštrukcia. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.( www.dealreal.sk )