Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dvojgeneračný dom, Andice, Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Ulica
Andická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.04.2022
Aktualizované
18.05.2022
Cena 402 000,00 €
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka exkluzívne väčší dvojgeneračný rodinný dom v mestskej časti mesta Liptovský Mikuláš, Andice. Dom na pozemku o rozlohe 1685 m2 ponúka komfort dvoch samostatných bytových jednotiek s jedným vchodom a apartmánovú prístavbu. Nachádza sa na vedľajšej ulici bez vonkajších vplyvov a hlavne bez hluku mesta.
Stavba prvého podlažia bola pôvodne postavená v roku 1960. Dom však prešiel kompletnou rekonštrukciou. Najväčšou je nadstavba druhého podlažia.
Stavba je zateplená kvalitnou minerálnou vatou hrúbky 12 a 20 cm (podľa orientácie stany), osadené sú plastové okná s izolačnými trojsklami, podlahy sú kombináciou laminátových plávajúcich podláh a keramickej podlahy. Strecha je pokrytá krytinou Bramac.
Kúrenie je prevažne elektrickým kotlom, v prípade potreby je k dispozícii kotol na tuhé palivo. Teplo je potom vedené teplovodným podlahovým kúrením do oboch podlaží zvlášť s možnosťou regulácie.
I.NP: vstupná hala, obývacia izba, 2 spálne, kúpeľňa s WC, kuchyňa, špajza a terasa.
II.NP: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, 2 spálne, kúpeľňa s WC.
Obe podlažia majú úžitkovú plochu cca 90 m2. Spolu 180 m2.
Súčasťou domu je aj prístavba, v ktorej je ubytovanie pre štyri osoby (s kuchyňou a kúpeľňou) so samostatným vchodom. V minulosti bola využívaná na ubytovanie v sezónnom turistickom ruchu.

Veľkou prednosťou je rozľahlý pozemok, ktorý je celý drenážovaný, prevažne zatrávnený, s okrasnými kríkmi a stromami. Pri dome je drevený prístrešok na parkovanie auta.
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Ing. Petra Buocika 0948 145 128, peter.buocik@gmail.com