Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 350 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Liptovský Mikuláš, Nábrežie-znížená cena

Typ
Predaj
Mestská časť
Nábrežie-Vrbica
Ulica
Priemyselná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.06.2019
Aktualizované
15.01.2020
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás predaj rodinného domu v tichej časti mesta Liptovský Mikuláš, na Priemyselnej ulici. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 796m2, zastavaná plocha je 154m2,  úžitková plocha 200m2. K domu prináleží veľká terasa 66,5m2, pod ktorou sa nachádzajú 2 garáže a technická miestnosť. Dom pozostáva z prízemia kde je priestranná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, varnou plynovou doskou a so sporákom na pevné palivo, spojená s  obývacou izbou s krbovou pecou. Z obývacej izby sa vychádza cez dvojité francúzske okno na balkón o veľkosti cca 8m2, orientovaný na Juh. Na prízemí sa nachádzajú ešte 2 spálne, kúpeľňa a samostatné WC.  Na 1.poschodí sa nachádza kuchyňa, 4 spálne, balkón cca 8m2, orientovaný na Juh. Je tam aj predpríprava na vykurovanie krbom, prípadne kachľovou pecou. V podkroví sa dá vytvoriť tretia bytová jednotka. V suteréne,  sa nachádza pivnica, práčovňa a technická miestnosť s automatizovanou pecou na peletky a expanznou nádobou. Strecha je sedlová , pokrytá v roku 2012 škridlou. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Výhodou lokality je tiché prostredie a veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta.  V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.