Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 696 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Podnikateľská príležitosť v Liptovskom Jáne - časť apartmánového domu na predaj

Typ
Predaj
Ulica
Liptovský Ján
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
312 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.04.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 390 000,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj časť apartmánového domu v jednej z najnavštevovanejších dolín Slovenka - Jánskej doline. Dolina je známa svojimi termálnymi prameňmi ,prírodným bohatstvom, ako sú jaskyne ale aj turistickými atrakciami. Ide o mimoriadne atraktívnu lokalitu.
Nehnuteľnosti sa nachádzajú v apartmánovom dome Štiavnica, dokončenom v roku 2020. Apartmánový dom je lokalizovaný v tichej časti doliny. Práve preto sa stal apartmánový dom mimoriadne obľúbený medzi klientmi hľadajúcich pokojnú dovolenku v prírode. Apartmánový dom tvorí 32 apartmánov, ktoré sú obsadzované správcom objektu.
Ponúkané nehnuteľnosti tvoria dôležitú vybavenosť objektu.
V balíku nehnuteľností sú:
1. kompletne vybavené wellnes centrum s výmerou 196,67 m2, v ktorom sa nachádza nerezový bazén, infra sauna, fínska sauna, fínska sauna so soľnou stenou, parná sauna, ochladzovací bazén, oddychová miestnosť, šatne a zázemie,
2. lobby bar s kompletným vybavením, zázemím a sociálnym zariadením s výmerou 60,51m2,
3. dva kompletne zariadené apartmány na 2. a 3. poschodí s orientáciu na juh, každý s výmerou 28,37 m2.
Všetky priestory sú moderne a funkčne zariadené, objekt je v prevádzke a nový majiteľ môže v prevádzke plynule pokračovať. Predávajúci zabezpečuje aj obsadzovanie ostatných apartmánov v objekte a jeho kompletnú správu. Túto agendu môže nový majiteľ kompletne prevziať a pokračovať už v rozbehnutom biznise.
Cena za kompletný balík nehnuteľností je 390 000 € + DPH.
Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle 0905 555 7171 alebo mailom na pavlik@residence-real.sk