Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ! 3 izbový byt na predaj Liptovský Hrádok

Typ
Predaj
Ulica
Belanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 0,00 €
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v najvyhľadávanejšej lokalite Liptovského Hrádku, na Belanskej ulici. Byt je situovaný na vyvýšenom prízemí panelového bytového domu s výťahom. Je v pôvodnom stave, určený na rekonštrukciu. 73,4 m2 výmery je dispozične vyriešené nasledovne: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi z ktorej je vstup do priechodnej obývačky so spálňou. Do detskej izby sa vchádza z chodby. Kuchyňa a obývačka je orientovaná na severovýchodne, detská izba a spálňa na juhozápad. Okná v byte sú pôvodné v kuchyni je plastové, na podlahe je linoleum, v chodbe a kuchyni je čiastočne dlažba.Bytový dom je zateplený. K bytu prislúchajú dve pivnice v suteréne domu. Mesačné náklady na prevádzku bytu sú cca 226,- € z toho 30,-€ zálohové platby za elektrinu, 19,-€ za plyn a ostatné sú platby za správu domu a dodávku tepla, teplej a studenej vody. Okolie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Pre dohodnutie obhliadky, alebo ďalšie informácie kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk .
Cena dohodou.